DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Hobby Cup Zduchovice 16.4.

 Jak amatéři vyrazili na hobby cup
 Z důvodu zabránění nějakému spěchu a chaosu jsme se rozhodli, že vyrazíme dostatečně brzy, což se vzhledem k tomu, že jely jen 2 holky ukázalo jako dobrý nápad.
.
 Příjezd do Zduchovic nebyl obtížný. Pokud se člověk drží na silnici a jede výhradně dopředu. Naneštěstí jsme přejeli odbočku a tím začalo naše 2hodinové trápení.
.
 Zde máme pár momentek z této strastiplné cesty. Naneštěstí nemáme moc fotek ze soutěží, neboť bylo značně náročné opracovávat koně a ještě se navzájem nafotit tak, abychom fotoaparát nerozbili.
 
.
 
.
Při snaze o včasný příjezd na závody jsme si neuvědomili, že mokrá tráva nebude pro přívěs moc optimální
A stojíme!  Co dál?!
.
  
.
Tak se kocháme pohledem. Okolí Zduchovic je opravdu hezké (obzvláště v dešti)
.
  
.
Nedá se nic dělat - koně musí ven.
.
 
.
Evidentně jsou koně spokojenější než paničky - dostat dobrou, čerstvou pastvu místo náročného a otravného skákání je opravdu super!
.
.  
.
Naše záchrana !
Pán se nám snažil obětavě pomoct a sehnal nám i číslo na těžkou techniku, která nás odtud vytáhne. Chudáci pořadatelé soutěže ve Zduchovicích museli ještě čelit problému dvou praštěných ženských
.
Musíme přiznat, že se zachovali naprosto skvěle a do 10 minut nám poslali pána se strojem, otevřeli zadní bránu a nechali projet celým areálem, abychom se zase někde nemotali.
.
  
.
Naneštěstí však ani těžká technika nepomohla, protože auto mělo tak skvěle schovaný hák na tahání, že jsme ho nebyli schopni bez technického návodu najít. Takže nám nakonec těžká technika ukázala druhou cestu, kterou se dá vyjet z tohoto pole, takže upozornění pro další lidi co najíždí na zmoklou trávu - nenajíždět a poučení většina polí má více vjezdů
.
 
.
Zmzlé, zmoklé, unavené a deprimované sedáme na koně. Rychle - prezentace, prohlídka parkuru a honem na koně!
Po všech peripetiích si už jen přejeme být doma, přesto vjíždíme s Adíkem a Lady na parkur.
Adík projíždí první parkur čistě a při druhém se bouchne do nohy, takže než si to jezdkyně uvědomí, schazují ještě další 2 skoky.
Míša skáče poprvé na Lady a projíždí naprosto čistě oba parkury 80 i 90cm a přiváží pro oddíl 2, a 3. místo
.
.